Microfinanse

Ostatnimi czasy narodziło się dosyć sporo firm, które oferują wszelkiego rodzaju niewielkie kredyty gotówkowe przez internet. Sprawa wybrania kredytu w instytucji parabankowej, który nie groziłby nam żadnymi stratami, nie jest kwestią, jaką można rozwikłać w przysłowiowe 5 minut – dużo razy w czasie rozmów w grupie przyjaciół typowaliśmy warunki, które powinien wypełnić klient wybierając tego rodzaju pożyczkę, zazwyczaj byliśmy zgodni, że nie jest to łatwe zadanie.

0043

Jako przykład lepszej firmy udzielającej kredyty internetowe podam Microfinanse. Przedstawiana firma należy do krajowego kapitału, a jej oferta jest adresowana przede wszystkim do osób młodych, wymagających niedużych kwot na małe odcinki czasu – Microfinanse to jedna z takich firm kredytowych, które udzielają pożyczek dużej grupie ewentualnych klientów (od 21 do 60 r. życia), jednak nie obsługuje ona osób, które prowadzą swoją działalność gospodarczą czy rolniczą.

Niejedna osoba zauważy obmyślaną i prostą witrynę internetową firmy, która umożliwia sprawne korzystanie z jej oferty – Microfinanse działają za pomocą efektywnej metody: po zarejestrowaniu się na stronie firmy, wysyłamy na jej adres mailowy zdjęcia określonych dokumentów i opłatę weryfikującą, następnie oczekujemy na przelew przyznanej pożyczki. Microfinanse proponują ofertę dla trzech grup klientów (dla osób dorosłych, rodzin i studiujących), w każdej z tych grup można liczyć na inną kwotę kredytu.

Warto zauważyć, że firma jako jedna z nielicznych obok każdej pożyczki umieszcza konkretny opis jej warunków, które można przeanalizować w kilka minut.